Panel szklany slider 1
Panel szklany slider 2
Szklana ścianka z grafiką

Szkło laminowane znajdujące się w naszej ofercie stanowi nie tylko gwarancję estetyki, ale również wysokiego standardu bezpieczeństwa. Dzięki nowatorskiej technologii produkcji, polegającej na laminowaniu pojedynczej tafli szkła trzema warstwami folii, wszystkie produkty cechują się  wysoką wytrzymałością, a w razie uszkodzenia czy pęknięcia, odłamki trzymają się na foliach. Wybierając szklane panele do kuchni czy łazienki możemy mieć więc całkowitą pewność, że szkło pozostanie stabilne nawet po rozbiciu, chroniąc nas tym samym przed urazami i skaleczeniami.

Proces laminowania szkła odbywa się przy użyciu specjalistycznych urządzeń, zapewniających trwałe i stabilne przyleganie wszystkich warstw folii do szklanych tafli. W przypadku szkła laminowanego z grafiką, jedna z warstw folii pełni również funkcje nośnika wydruku. Szkło laminowane do kuchni poza tym, że jest bezpieczne, jest także trwałe i odporne na działanie większości kwasów, zasad oraz rozpuszczalników.

Szkło laminowane z dowolną grafiką lub zdjęciem daje nam możliwość nadania prawdziwego charakteru praktycznie każdemu pomieszczeniu. Szklane panele są także coraz częściej wykorzystywane do wykańczania blatów kuchennych czy podłóg. Dzięki poddaniu szkła odpowiedniej obróbce, tego typu materiały aranżacyjne nie blakną i nie starzeją się, wyglądając estetycznie przez wiele lat.